Dziś jest piątek, 30.09.2022r. Do końca roku szkolnego pozostało dni
Mamy nową Radę Rodziców

    Wycieczka do Warszawy

kategoria Aktualnosci   2018-05-27

   

Pierwszym punktem programu był spacer po niezwykłych o tej porze roku ogrodach Wilanowa. Nastepnie uczniowie udali się na pieszą wycieczkę po mieście. Zaczęli ją od Placu Zamkowego, gdzie mogli podziwiać Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta. Zobaczyli także Pomnik Małego Powstańca i Pomnik Syrenki na Starym Mieście.  
Po zakupie pamiątek i upominków dla najbliższych wszyscy udali się do centru Nauki Kopernik. Zwiedzając przez 3 godziny obiekt uczestnicy mogli nie tylko ogladać, ale i przeprowadzać eksperymenty na poszczególnych stanowiskach. Dzięki temu dotychczas skomplikowane prawa przyrody stały się bardziej zrozumiałe i jasne. Uczniowie przekonali się, że nauka to wciagajaca i fascynująca przygoda.
Niestety, wszystko co fajne, szybko się kończy. W późnych godzinach wieczornych uczestnicy wycieczki zmęczeni, ale bardzo zadowoleni dotarli do Majdanu Królewskiego.
Uczniowie na wycieczkę do Warszawy pojechali pod opieką pań wychowawczyń Katarzyny Chmielowiec i Danuty Wiacek. Czuwali nad nimi także Siostra Teresa i pan Wojciech Migas.