Uczniowie klasy 6a
pod opieką Wychowawczyni Pani Renaty Mokrzyckiej - Kopeć
wprowadzili nas wspaniale
w nastrój Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych.
Poprzez sugestywną inscenizację mogliśmy
w różnorodnych postaciach pojawiających się na scenie
zobaczyć siebie i swoje wady.
Jezus, u nas siedzący w konfesjonale,
dla każdej błądzącej osoby
ma zawsze otwarte i przebaczające serce,
jeśli tylko ta osoba chce się zmienić.
Inscenizację wsparła piękna muzyka w wykonaniu Karola i Kamila, którzy grali na instrumentach dętych
oraz Elizy, która grała na gitarze i śpiewała wraz z chórkiem.
To były cenne chwile zadumania i zatrzymania się w ciągłym życiowym pośpiechu.
Na koniec, po życzeniach świątecznych, wszyscy zaliczyli solidną dawkę wody
jako zapowiedź poniedziałkowego śmigusa-dyngusa :)
Dziękujemy uczniom klasy 6a i Pani Wychowawczyni.