Dzisiaj jest niedziela, 07.06.2026r. Do końca roku szkolnego pozostało dni
Nasz Piknik Rodzinny odbędzie się 14 czerwca 2026, zapraszamy serdecznie

    Apel wielkanocny na Podlasku

kategoria Aktualnosci   2025-04-16

   
Uczniowie klasy 6a
 pod opieką Wychowawczyni Pani Renaty Mokrzyckiej - Kopeć
wprowadzili nas wspaniale 
w nastrój Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych.
Poprzez sugestywną inscenizację mogliśmy
 w różnorodnych postaciach pojawiających się na scenie
 zobaczyć siebie i swoje wady. 
Jezus, u nas siedzący w konfesjonale,
 dla każdej błądzącej osoby 
ma zawsze otwarte i przebaczające serce,
jeśli tylko ta osoba chce się zmienić.

Inscenizację wsparła piękna muzyka w wykonaniu Karola i Kamila, którzy grali na instrumentach dętych 
 oraz Elizy, która grała na gitarze i śpiewała wraz z chórkiem.

To były cenne chwile zadumania i zatrzymania się w ciągłym życiowym pośpiechu.

Na koniec, po życzeniach świątecznych, wszyscy zaliczyli solidną dawkę wody
 jako zapowiedź poniedziałkowego śmigusa-dyngusa :)

Dziękujemy uczniom klasy 6a i Pani Wychowawczyni.