Na to i wiele innych pytań
można było uzyskać dziś odpowiedź
podczas występu przygotowanego przez
nasze szkolne koło teatralne,
przy dużym wsparciu uczniów klas 5a i 6a.
Aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt.
"Różyczka w szponach sieci",
które wpisuje się w ramy obchodów
Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Na scenie wśród postaci znanych z baśni o Śpiącej Królewnie
pojawiły się uosobione zagrożenia, z jakimi każdy może się zetknąć w sieci,
jeśli będzie nierozważnie z niej korzystał.
Było refleksyjnie, momentami zabawnie, tanecznie i śpiewająco.
Opiekunką naszego koła teatralnego i reżyserem dzisiejszego super przedstawienia
jest Pani Elżbieta Paduch.
Dekorację pomogła przygotować Pani Ewa Chmielowiec,
a Pani Ewelina Wójcik wspierała organizacyjnie różnorodne prace przygotowawcze.
Nad programem obchodów DBI 2025 w naszej szkole
czuwała Pani Halina Bieleń, nasza Pani od informatyki.
Bardzo cieszymy się, że mamy tylu zdolnych uczniów
i wielu zaangażowanych w działania edukacyjno-profilaktyczne nauczycieli z pasją,
bo profilaktyka jest w wiele lepsza niż późniejsze bolesne leczenie...