Dzisiaj jest niedziela, 07.06.2026r. Do końca roku szkolnego pozostało dni
Nasz Piknik Rodzinny odbędzie się 14 czerwca 2026, zapraszamy serdecznie

    Klasa 2a na Farmie Rzeszowskiej

kategoria Aktualnosci   2024-12-11

   

We wtorek 10 grudnia 2024r.

 uczniowie z klasy II a 

 na zaproszenie wręczone przez św. Mikołaja w szkole 6 grudnia,

 pojechali do mikołajkowej wioski na Farmie w Rzeszowie. 

Opiekowały się nimi 

Wychowawczyni p. Urszula Trzcińska i p. Emilia Biela.

Na miejscu na uczniów czekało mnóstwo atrakcji. 

Punktem kulminacyjnym wycieczki było spotkanie z  samym Świętym Mikołajem, panią Mikołajową i elfami 

oraz odbiór prezentów z rąk Mikołaja. 

Wiele radości sprawiły dzieciom rozmowy z Mikołajem,

 pisanie listu do Mikołaja, wspólne zabawy i pamiątkowe zdjęcia.

Dzieci uczestniczyły również w warsztatach i samodzielnie wykonały świąteczne stroiki, 

które z  pewnością staną się ozdobą świątecznych stołów w ich domach. 

Następnie z elfem wyruszyły zwiedzać wioskę św. Mikołaja. 

Miały okazję podziwiać to magiczne miejsce, w którym każdy,

 niezależnie od wieku, poczuł magię Świąt Bożego Narodzenia. 

Mogły zobaczyć, nakarmić i pogłaskać mieszkające na farmie zwierzęta.

Uczniowie wrócili do szkoły pełni radości i satysfakcji z twórczo spędzonego czasu.

To była wspaniała mikołajkowa wycieczka.


Sentencje Izuni: Mikołaj- gify/obrazki/zdjęcia