Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Majdanie Królewskim
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Majdanie Królewskim

kategoria Aktualnosci   2024-12-11
We wtorek 10 grudnia 2024r.
uczniowie z klasy II a
na zaproszenie wręczone przez św. Mikołaja w szkole 6 grudnia,
pojechali do mikołajkowej wioski na Farmie w Rzeszowie.
Opiekowały się nimi
Wychowawczyni p. Urszula Trzcińska i p. Emilia Biela.
Na miejscu na uczniów czekało mnóstwo atrakcji.
Punktem kulminacyjnym wycieczki było spotkanie z samym Świętym Mikołajem, panią Mikołajową i elfami
oraz odbiór prezentów z rąk Mikołaja.
Wiele radości sprawiły dzieciom rozmowy z Mikołajem,
pisanie listu do Mikołaja, wspólne zabawy i pamiątkowe zdjęcia.
Dzieci uczestniczyły również w warsztatach i samodzielnie wykonały świąteczne stroiki,
które z pewnością staną się ozdobą świątecznych stołów w ich domach.
Następnie z elfem wyruszyły zwiedzać wioskę św. Mikołaja.
Miały okazję podziwiać to magiczne miejsce, w którym każdy,
niezależnie od wieku, poczuł magię Świąt Bożego Narodzenia.
Mogły zobaczyć, nakarmić i pogłaskać mieszkające na farmie zwierzęta.
Uczniowie wrócili do szkoły pełni radości i satysfakcji z twórczo spędzonego czasu.
To była wspaniała mikołajkowa wycieczka.
