Uczniowie klasy 3a
pod opieką Wychowawczyni Pani Beaty Krystel i Pani Emilii Biela
przygotowali miły występ z okazji Święta Edukacji Narodowej.
Wokalnie wsparli ich koledzy i koleżanki z klasy 3b co dało wspaniały dla ucha efekt artystyczny.
Podczas występów dzieci doceniły
codzienną pracę nauczycieli i wychowawców.
Podziękowały Im za oddanie pracy, opiekę, wyrozumiałość,
stwarzanie bezpiecznych i przyjaznych warunków do nauki i zabaw.
Za piękne przedstawienie dzieci odebrały gromkie brawa
od całej społeczności szkolnej i rodziców, którzy przybyli na tę uroczystość.
Samorząd Uczniowski złożył życzenia i wręczył każdemu nauczycielowi piękną różę.
Rada Rodziców podziękowała całemu Gronu Pedagogicznemu
za pracę w szkole i współpracę z Rodzicami
i przekazała do pokoju nauczycielskiego zestaw kaw i herbat na miły odpoczynek między przerwami lekcyjnymi.