Dzisiaj jest niedziela, 07.06.2026r. Do końca roku szkolnego pozostało dni
Nasz Piknik Rodzinny odbędzie się 14 czerwca 2026, zapraszamy serdecznie

    Klasy trzecie na poligonie

kategoria Aktualnosci   2024-06-05

   

                

       W poniedziałek 3 czerwca 

uczniowie klasy 3a i 3b wraz z opiekunami 

wybrali się na wycieczkę 

do Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie.

 Celem wyjazdu było zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostki wojskowej

 oraz przybliżenie zawodu żołnierza. 

Po jednostce wojskowej  oprowadzał nas chorąży Piotr Prysak. 

Uczniowie mogli się przyjrzeć jak wygląda codzienne życie w jednostce, 

obejrzeć sprzęty, pojazdy wojskowe, wsiąść do wojskowego wozu strażackiego,

 a także poobserwować ćwiczenia na strzelnicy.

      Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń i niezapomnianych emocji.