Dziś jest niedziela, 24.09.2023r. Do końca roku szkolnego pozostało dni
25 września 2023r. (poniedziałek) o 16.30 w szkole przy ul. Jagiellońskiej pierwsze spotkanie nowo wybranych Trójek Klasowych. Zapraszamy

    Wyremontowane pomieszczenia szkoły

kategoria Ważne informacje   2017-09-12

   

W czasie wakacji w szkole przeprowadzony został duży remont. Dobudowana 22 lata temu część szkoły nie była wcześniej remontowana i wymagała szybkiej renowacji. Wymienione zostały grzejniki w całej tej części, w klasach i na korytarzach położone są nowe płytki. Powstały dwie nowe łazienki, no i wszystkie pomieszczenia w tej części są wymalowane. Remontowi poddana została też nasza szkolna biblioteka i są tam ładne płytki na podłodze i wymalowano ściany. Wygospodarowano też nowe pomieszczenie na szatnię dla maluchów.

Dzięki pieniądzom od Rady Rodziców zakupione zostało na wyposażenie szkoły 145 metrów nowych firanek do wyremontowanych pomieszczeń. Pojawiły się też nowe estetyczne tablice informacyjne na korytarzach. Zamówione są, nowe gabloty na puchary, drzwiczki do szafek w klasach, wymienione zostały blaty w trzech salach lekcyjnych i doposażona została nowa sala dla pięciolatków.

Serdecznie Radzie Rodziców dziękujemy!

Naprawione zostało też ogrodzenie boiska szkolnego i jeśli nie będzie go już nikt demolował to posłuży nam przez długie lata. Naprawione zostały też rolety od kolektorów słonecznych, które od kilku lat nie działały.  Naprawę i wymianę części do rolet za darmo wykonał Pan Stanisław Fila, któremu serdecznie dziękujemy.

Bardzo dużo udało się zrobić dla poprawy warunków w szkole. Duża zasługa w tym Organu Prowadzącego, czyli Wójta Gminy, któremu serdecznie dziękujemy.

Nieoceniona jest też praca fizyczna tatusiów, którym bardzo serdecznie dziękujemy że nie odmawiali pomocy i popołudniami pomagali nam. Po remoncie panowie przez kilka popołudni na powrót zawieszali tablice i gabloty, wymieniali blaty ławek, naprawiali ogrodzenie boiska szkolnego.

Byli to panowie: Tomasz Kozioł,  Sebastian Piekarz, Marcin Markowicz, Wojciech Migas, Bogdan Godek, Antoni Dec, Marek Maciąg, Zbigniew Pająk.

W imieniu dzieci i pracowników szkoły serdecznie Panowie dziękujemy!

    Podobny obraz